Bize Ulaşın: 0212 222 22 08

Kurumsal Bakım Anlaşması

Kurumsal Bakım Anlaşması

Kurumsal Bakım Anlaşması

Kurumsal Bakım Anlaşması, yapılan anlaşmaya göre, günün her saatinde veya mesai saatleri içerisinde, Bilgisayar Donanımı, içinde bulunan yazılımlar veya Bilgisayar Çevre Birimleri ile ilgili herhangi bir sorun meydana geldiğinde veya herhangi bir sorun meydana gelmemesi için, bilgisayarlara müdahale edilip, sorunların giderilmesi, gereken önlemlerin alınması hizmetlerini kapsar.

İşletmenizde bulunan Server, switch, Masaüstü Bilgisayar, Notebook, Yazıcı ve benzeri çevrebirimlerinin dört ve üzerinde olan, bilgisayarlarında sorun meydana geldiğinde, acil çözüm gereken, tüm işletmeler Kurumsal Bakım Anlaşması yaptırabilirler.

Kurumsal Bakım Anlaşması maliyeti bilgisayar ve server bilgisayarlarının durumu ve kullanım amaçlarına göre değişmekte olup, yapılan ön inceleme sonrası teklif olarak verilmektedir.

Kurumsal Bakım Anlaşması 6 aylık veya 1 yıllık süreler halinde yapılmaktadır.

Kurumsal Bakım Anlaşması Hizmetlerimiz

Kurumsal Bakım anlaşması süresince Artı Bilgi İşlem / Kolay Teknoloji, müşterilerine yerinde en iyi ve en hızlı şekilde servis desteği kapsamında aşağıda ki hizmetleri sunmaktadır.

Tüm bilgisayarlar için ayda bir kez periyodik bakım

Virüs, spy güncellemesi ve taraması

Otomatik yedekleme sistemi (günlük, haftalık, aylık, manuel)

Ticari ve sektörel programların kurulumu, eğitimi ve desteklerinin verilmesi

Sınırsız telefon desteğ

Uzak bağlantı desteği

Server, Masaüstü Bilgisayar, Notebook, Yazıcı, Monitör, switch, Modem, scanner ve diğer çevre ürünlerinin ücretsiz onarımı (parça hariç)

Bilgisayar Servisi
Notebook Servisi
Network Ağ Hizmetleri
Server Servisi
Veri ve Sistem Güvenliği
Veri Kurtarma
Kurumsal Bakım Anlaşması
Web Tasarım
Yazılım Hizmetleri
Logo