Bize Ulaşın: 0212 222 22 08

Seo Danışmanlık Hizmeti

Seo Danışmanlık Hizmeti

Seo Danışmanlık Hizmeti

Seo (Search Engine Optimization) Web sitesinin arama motorlari tarafindan iyi görüntülenmesi,kaliteli özgün ve güncel sonuçlara daha çabuk ulaşabilmesi adına yapılan Düzenleme çalışmasıdır. Belli kriterler çerçevesinde yapılan bu düzenlemeler Sitenizin organik aramalarda iyi konumlarda olmasını sağlayarak daha fazla kitleye hitap etmenizi amaçlamaktadir.

Google Adwords Danışmanlığı

Google Adwords günümüzün en sık kullanılan internet reklam modelidir.Özellikle kurumsal yapıdaki şirketler, internetten yeni müşteriler kazanmak için Google Adwords reklamlarını sıkça kullanmaktadır. Google Adwords reklamları iyi bir şekilde optimize edildiğinde minumum bütçe ile maksimum performans sağlamaktadır. Google Adwords reklamlarını yönetmek aslında tecrübe ve birikimle alakalıdır, yüksek bütçeli reklamları yönetebilmek bilgi birikimi gerektirmektedir.ServisNet Bilişim olarak şirketinizin Google Adwords reklamlarını yönetmek için yeni bir hizmeti daha sunuyoruz. Google Adwords Danışmanlığı hakkında detaylı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Google Adwords Avantajları

Hızlı basit ve kolay bir reklam çözümdür. Bütçenizi belirlersiniz, reklamlarınızı oluşturursunuz ve 24 saat içinde web sitenize yeni ziyaretçi gelmesini sağlayabilirsiniz.Günlük ne kadar reklam harcaması yapacağınızı kendiniz belirlersiniz, bütçenizi aşmazsınız.Dönüşüm oranlarını 7/24 takip edebilir, verim alamadığınız anahtar kelimeleri hızlı bir şekilde değiştirip yeni anahtar kelimeler ekleyerek devam edebilirsiniz.Reklamlarınızı kendinize göre özelleştirebilir, istediğiniz bir bölge yada belirlediğiniz bir saat aralığında reklamlarınızın görünmesini sağlayabilirsiniz.Yayınlanan reklam kadar ücret ödersiniz, kayıt ücreti, hizmet yenileme ücreti, iptal ücreti gibi hiçbir gereksiz ücret talep edilmez.Google Adwords reklamlarının en büyük özelliği ise tamamen ölçümlenebilir olmasıdır.

Bilgisayar Servisi
Notebook Servisi
Network Ağ Hizmetleri
Server Servisi
Veri ve Sistem Güvenliği
Veri Kurtarma
Kurumsal Bakım Anlaşması
Web Tasarım
Yazılım Hizmetleri
SEO Hizmetleri