Bize Ulaşın: 0212 222 22 08

Web Tasarım

Web Tasarım

Web Tasarım

Web Tasarım kelime itibariyle bir web sayfasının Inteface dediğimiz ön arayüzünün yapımını vurgulamaktadır.Örnek vermek gerekirse; site başlığının nerde nasıl duracağı, sitenin arka planının rengi gibi konuları web tasarım kelimesinin altında inceleyebiliriz.

Web tasarım günümüzde kullanım olarak dinamik web sayfalarınıda kapsamaktadır.Dinamik ve sabit web sitelerini ele alıcak olursak, sabit(statik) web siteleri Web tasarım kelimesine da uygun yapıdadır.çünkü sabit(statik) bir web sitesi sadece tasarımdan ibarettir.

Fakat dinamik bir websitesi yani ziyaretçiyle etkileşim içerisinde olan websiteleri yapı olarak web yazılım kelimesine daha uygundur.Bu açıdan websitesinden beklentimize ve kullanım amacımıza bağlı olarak web sitesinin yapısı belirlenir.

Websitesi yapılmaya karar verilirken sitenin yapılış amacı ve sitenin işlevselliği nasıl bir site olucağını belirler.Bu belirlendikten sonra önce tasarım kısmı yapılır. Tasaımda müşteri memnuniyeti sağlandıktan sonra gereken alt yapı sisteme eklenir ve site yayına hazır hale gelir.

Artı Bilgi İşlem / Kolay Teknoloji olarak Kurumsal ve Kişisel web tasarım ve web yazılım projelerinize talibiz. Daha Detaylı bilgi almak için 0 212 222 22 08 ve 0530 060 49 16 numaralı telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bilgisayar Servisi
Notebook Servisi
Network Ağ Hizmetleri
Server Servisi
Veri ve Sistem Güvenliği
Veri Kurtarma
Kurumsal Bakım Anlaşması
Web Tasarım
Yazılım Hizmetleri
SEO Hizmetleri