Bize Ulaşın: 0212 222 22 08

Gerekli Uygulamalar

Gerekli Uygulamalar

Gerekli Programlar

TeamViewer programı ile uzaktan bağlantı kurmak için öncelikle http://www.teamviewer.com/index.aspx adresine giriş yaparak anasayfada bulunan "Ücretsiz Tam Sürümü Başlat" butonuna tıklayın.

Ayrı bir ekrana Teamviewer Setup Exe dosyası açılacaktır. "Dosyayı Kaydet" butonuna tıklayıp programı masaüstünüze kayıt edin.

Masaüstünde oluşan TeamViewer simgesine tıklayarak kurulum işlemine başlıyoruz.

Açılan ekrandan "Çalıştır" yada "Run" butonuna basarak bir sonraki adıma geçilir.

Programı kullanmanız için 2 seçenek mevcuttur. Birincisi "Programı Bilgisayara Kurup Çalıştırmak" diğeri ise "Kurmadan Çalıştırmak".

Kurmadan Çalıştırmak için "Start Without İnstallation" yada "Run" yanında bulunan butonu işaretlemeniz yeterlidir.

"License Agreement" yani "Kullanım Sözleşmesi" altında bulunan "I accept the terms in the Licence Agreement" ya da "Kullanım Sözleşmesinin Şartlarını Kabul Ediyorum" yanında bulunan buton işaretlenir ve "Next >" butonuna tıklanır.

Yukarıdaki işlemden sonra açılan ekranda Bir "ID" numarası ve "Parola" bulunmaktadır. Size yardım edecek olan kullanıcıya ekranda bulunan "ID" ve "Parola" bilgilerini vermelisiniz.

Yardım işlemi bittikten sonra ekranı kapatabilirisniz. Her yeni yardım bağlantısında ID ve Parola bilgileri değişecektir.

http://get.adobe.com/tr/reader/

Görevi Pdf dosyalarını açıp okumamızı sağlar. Tüm fonksiyonlarını kullanmak istersek o zaman ücretli olarak temin ederiz.

www.google.com/intl/tr/chrome/

Google Chrome, Web kullanımını daha hızlı, güvenli ve kolay hale getirmek için minimal tasarımını son derece gelişmiş teknolojilerle birleştiren bir tarayıcıdır.

http://www.mozilla.org/tr/firefox/fx/

Hızı kullanım kolaylığı onu kısa zamanda rakiplerine karşı avantajlı konuma getirmiştir. Üstelik sürekli güncellenmesi eklentileri diğer avantajları diyebiliriz.

http://www.winrar-tr.com/

Veri sıkıştırma programı. Gerek sıkıştırılmış programları açmak gerekse büyük boyutlu dosyaları açmak için kullanılan program. Bilgisayarımız için olmazsa olmazlardan.

http://www.videolan.org/vlc/

Ücretsiz medya oynatıcı. Ücretsiz güncellenen ve birçok formatı destekleyen medya oynatıcısı.Basit, hızlı ve güçlü ortam oynatıcı Her şeyi oynatır: Dosyalar, diskler, web kameraları, aygıtlar ve akışlar.

http://cdburnerxp.se/

verileriniz, yedeklemek için ücretsiz ve kullanımı çok basit Türkçe arayüzü olan cd -dvd yazdırma programı. Free Easy CD DVD Burner tamamıyla ücretsiz bir CD&DVD yazma programıdır.

http://www.openoffice.org/tr/

OpenOffice.org açık kaynağın hem bir ürünü hemde bir projesi olarak göze çarpan ücretsiz bir ofis program paketi dağıtımı. İçerisinde bulundurduğu yazı işlemcisi, tablolama programı, tanıtım yöneticisi ve çizim yazılımı ile tam bir çözüm paketi olan OpenOffice basit arayüzü ve diğer profesyonel ofis yazılımlarına paralel gelişmiş özellikleri ile bilgisayar kullanıcıları için önemli bir değer olarak gelişimine devam ediyor.

Bilgisayar Servisi
Notebook Servisi
Network Ağ Hizmetleri
Server Servisi
Veri ve Sistem Güvenliği
Veri Kurtarma
Kurumsal Bakım Anlaşması
Web Tasarım
Yazılım Hizmetleri
SEO Hizmetleri