Sunucu Hizmetleri / Server Satış

Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda sunucu çözümleri konusunda danışmanlık, kurulum ve destek hizmetleri vermekteyiz. Güncel teknolojiler ile sektörde lider üreticiler ile iş birliği içerisinde müşterilerimize çözümler sunuyoruz.
Küçük, Orta ve Büyük işletmeler de kullanılan sunucu sistemlerinde; kullanıcılara yetkiler atama, uzatan erişim hakkı gibi birçok kritik kurulumlar yapmaktayız.
Server yönetimi konusunda bilginiz yoksa, uzman sistem destek ekibizden sunucunuzun kurulması, operasyonel destek verilmesi, güncellemeleri ve monitör edilmesi konusunda profesyonel destek alabilirsiniz.
Server yönetimi konusunda tecrübeniz ya da zamanınız yoksa performans ayarları, periyodik bakım ve operasyonel işlemleri sizin için Kolay Teknoloji yapsın.
Sunucu yönetimi, verilerinizin güvenliği ve projelerinizin devamlılığı için çok önemlidir. İhtiyaç duyduğunuz sunucu destek hizmet sözleşmesini yaptıktan sonra server yönetimini uzman ellere bırakabilirsiniz.

Başlıca Hizmetlerimiz:

Bilgisayar Servisi, Bilgisayar Bakım hizmeti, Bilgisayar Destek Hizmeti
Server Servisi, Server Bakım Hizmeti, Server Destek Hizmetleri
Bilgi İşlem Hizmeti, Bilgi İşlem Destek Hizmeti, Bilgi İşlem Kurulum Hizmeti
Firewall Satış, Firewall Destek, Firewall Kurulum, Firewall Lisanslama, Firewall Log Kayıtlama, Firewall Sosyal Medya kısıtlama, Güvenlik Duvarı Konfigürasyonu, Fortinet, Sophos ….
Backup Sistemleri Satış, Yedekleme Sistemi Kurulumu, Backup Konfigürasyonu ve kontrolü ….
Bilgi İşlem Güvenlik Ürünleri, Sistemleri Satış, Bakım ve destek hizmetleri
Sistem Kurulum, Taşıma, Ekleme, Değişiklik (IMAC - Install – Move – Add – Change)

Kaliteli ve Güvenli Profesyonel Server Destek Hizmeti.
Bizi Ziyaret Edin